Metale kolorowe

Szeroki wybór formatek i długości z grupy metali tj. aluminium, brąz, mosiądz oraz ołów. Dostępne długości,formatki oraz średnice szerzej opisane na stronie sklepu internetowego. W przypadku wymiarów nie standardowych zapraszamy do kontaktu i pisania zapytań na adres : biuro@setmapw.pl

Wyroby z ołowiu dodatkowo dostępne w postaci gąsek, taśm jak i drutu w średnicach od fi 0,7 - 10,0. Nasza firma sama przeciąga ołów w posatci drutu, dlatego też możemy zaoferować jedne z najlepszych cen na rynku.

Pręty i blachy dodatkowo mogą być cięte na żądany wymiar, w celu ustalenia indywidualnych warunków prosimy o kontakt. Realizacja indywidualnych zamówień może trwać dłużej, o terminie realizacji klient jest informowany.

Materiały pakowe

Szeroki asortymnt foli stretch, foli bąbelkowej, taśm klejących (akryl,hot-met - różne kolory, indywidualne napisy), dostępna rónież tektura wielowarstwowa. Atrakcyjne ceny nawet przy niewielkich ilościach, przy zakupie ilości wiekszych możliwe atrakcyjne rabaty. Kupując poprzez sklep internetowych możliwe jest uzyskanie dodatkowych rabatów.

Ceny i produkty

Aktualne ceny i produkty można sprawdzać na stronie sklepu internetowego pod adresem sklep.setmapw.pl.