Sklep internetowy

Serwis internetowy powstał z myślą o klientach którzy cenią sobie swój czas, nie musisz tracić czasu na dojazdy i mozolne składanie zamówienia, już teraz w zaciszu własnego biura czy domu możesz zamówić potrzebne produkty.

Zakładając konto w naszym serwisie zyskujesz wiele możliwości tj. informacja o aktualnych cenach i promocjach, łatwa edycja/modyfikacja składanych zamówień, podgląd statusu wysyłki, rabaty dla stałych klientów. Zgadzając się na newsletter wszystkie nowości i promocje będą trafiać wprost na twojego maila.

W wielu przypadkach wysyłka zakupionych towarów następuje na kolejny dzień roboczy, w niektórych przypadkach może wydłużyć się do 3 dni roboczych o czym będą Państwo informowani. Przesyłki małe do 25 cm (szerokość/długość) mogą być wysyłane za pomocą poczty polskiej natomiast towary o większych gabarytach nadawane są firmami kurierskimi.

Przed rozpoczęciem zakupów zapraszamy do zapoznania się z regulaminem sklepu, a w razie pytań prosimy pisać na adres : sklep@setmapw.pl lub biuro@setmapw.pl

Promocja własnej strony !

Każda firma pragnie poszerzać swój zasięg, internet jest ku temu doskonały, dlatego też zapraszamy zainteresowane firmy do wymiany linków i banerów.